Fitness

body LIFE

body LIFE – edycja polska jest fachowym magazynem dla branży fitness, adresowanym do inwestorów, właścicieli klubów oraz kadry zarządzającej.

Publikuje aktualne wiadomości o rynku i trendach, porady specjalistów na temat planowania inwestycji, strategii i organizacji klubu, zarządzania personelem, technik sprzedaży i marketingu.

Magazyn podzielony jest na działy tematyczne: INNOVATIONS, BUSINESS, ECONOMICS, MEDICAL FITNESS, WELLNESS & SPA, TRAINING oraz NUTRITION. Znajdziemy w nim opisy nowych koncepcji treningowych, porady żywieniowe, artykuły na temat fizjologii wysiłku i odnowy biologicznej.

W przeglądzie rynku prezentowane są profesjonalne urządzenia fitness – wyposażenie klubów, a w dziale BUSINESS nowe kluby fitness.

Trainer

Trainer – jest magazynem edukacyjnym dla instruktorów fitness, trenerów siłowni i trenerów personalnych.

Instruktorzy oraz trenerzy są kompetentnymi doradcami menedżerów klubów fitness przy podejmowaniu strategicznych decyzji inwestycyjnych, znakomicie orientują się w aktualnych trendach na rynku oraz co ważne, mają potrzebę nieustannego podnoszenia własnych kwalifikacji.

Magazyn Trainer podzielony jest na następujące rubryki: ZAJĘCIA GRUPOWE,TRENING SIŁOWY I CARDIO, TRENING PERSONALNY, ZDROWIE I BADANIA, SPOŁECZNOŚĆ, SZKOLENIA I BIZNES.