Targi i Kongresy w Polsce

BEAUTY FORUM

Targi BEAUTY FORUM | Najważniejsza impreza dla profesjonalistów z branży kosmetycznej w Polsce, organizowana cyklicznie od 1997 roku. Jest to wydarzenie o charakterze biznesowym i edukacyjnym skierowane do wszystkich osób związanych zawodowo z kosmetyką. To tu, podczas każdej edycji, wiodące na polskim i międzynarodowym rynku firmy kosmetyczne prezentują swoje najnowsze trendy, produkty i zabiegi. 

NASTĘPNA EDYCJA: 9 - 10.03.2019 r.

Przejdź do strony targów

BEAUTY FORUM

Targi BEAUTY FORUM | Edycja jesienna otwiera sezon jesienno-zimowy. Jest to wydarzenie o charakterze biznesowym i edukacyjnym skierowane do wszystkich osób związanych zawodowo z kosmetyką. To tu, podczas każdej edycji, wiodące na polskim i międzynarodowym rynku firmy kosmetyczne prezentują swoje najnowsze trendy, produkty i zabiegi. 

 

NASTĘPNA EDYCJA: 21 - 22.09.2019 r.

Przejdź do strony targów

Hair Forum | Oprócz powierzchni wystawienniczej, na której swoją ofertę prezentują firmy i marki branży fryzjerskiej, pojawia się także Scena Główna, gdzie przez cały targowy weekend mają miejsce niebagatelne pokazy a także finały mistrzostw. Głodnych wiedzy zapraszamy na widownię sceny umiejscowionej na hali wystawienniczej, gdzie przez dwa dni targowe największe autorytety branży dzielą się swoją wiedzą w ramach Sceny Kongresowej. 

NASTĘPNA EDYCJA: 19 - 20.10.2019 r.

Przejdź do strony targów

Kongres body LIFE

Kongres body LIFE  |  Jest to organizowana co roku, konferencja dla branży fitness o charakterze edukacyjno-networkingowym, której celem jest kształcenie specjalistów z branży oraz stworzenie platformy dla kontaktów biznesowych. Kongres body LIFE TO: edukacja (część merytoryczna: warsztaty, wykłady oraz case studies) i networking branżowy w postaci round table discussions. Uczestnicy mają możliwość stworzenia własnego programu wydarzenia, wybierając spośród czterech sal, w których równocześnie odbywać się będą warsztaty, wykłady oraz case studies. Wydarzenie jest skierowane do właścicieli i menedżerów klubów fitness, studiów treningu personalnego, trenerów personalnych oraz inwestorów. 

KOLEJNA EDYCJA: 24 - 25.11.2018 r.

Przejdź do strony kongresu