Targi na świecie

Targi BEAUTY FORUM w Niemczech

31. BEAUTY FORUM Monachium

22 - 23 października 2016

Najstarsze z targów BEAUTY FORUM odbędą się w International Trade Fair w Monachium po raz 31. Jak zwykle teren targów zostanie podzielony na strefy wystawowe: odżywianie, aparatura i kosmetyki kolorowe, modelowanie i zdobienie paznokci, pedicure i podologia, Medical beauty i anti-aging, a także kosmetyki naturalne i Wellness & Spa.

BEAUTY FORUM MONACHIUM

 

6. BEAUTY FORUM LIPSK

22-23 kwietnia 2017

8800 zwiedzających i ponad 320 wystawców i marek spotkały się ze sobą w Lipsku w 2016 roku, w celu wymiany informacji na temat najnowszych trendów, nowości , produktów i zabiegów w sektorze kosmetycznym.

Następne targi BEAUTY FORUM w LIPSKU w 2017r .

BEAUTY FORUM Leipzig

Targi BEAUTY FORUM w Grecji

Targi BEAUTY FORUM GRECJA Wiosna, Ateny

7-9 maja 2016

Od ponad 20 lat targi BEAUTY FORUM GRECJA organizowane są w Atenach. Greckie targi kosmetyki w Atenach tradycyjnie zaprasza specjalistów do odwiedzenia stref targowych: kosmetyki, pielęgnacji paznokci, stóp i włosów. Oprócz krajowych mistrzostw podczas targów oferowane są seminaria i warsztaty.

Targi BEAUTY FORUM Hiszpania

BEAUTY FORUM HISZPANIA, Madryt

1-2 października 2016

Kongres ten jest skierowany do specjalistów prowadzących salony kosmetyczne, estetyczne, sanatoriów i uzdrowisk. Każda z uczestniczących marek będzie miała przestrzeń ekspozycyjną, aby pokazać swoje produkty i nowości. Zwiedzający będą mieli okazję uczestniczyć w rozmowach z uznanymi specjalistami. Wydarzenie uzupełnią mistrzostwa. 

 

BEAUTY FORUM Hiszpania

Targi BEAUTY FORUM FRANCJA

BEAUTY FORUM Paryż

9-10 października 2016

Jest to miejsce spotkań dla wszystkich profesjonalistów z branży kosmetycznej i odnowy biologicznej.

Health & Beauty ma przyjemność zorganizować pierwsze targi w najbardziej eleganckim i pięknym z miast - Paryżu. Targi odbędą się w Palais des Congres - Porte Maillot. Poświęcone będą odkrywaniu nowych, innowacyjnych produktów i usług, przyglądaniu się nowym trendom w branży .Wszystko to odbędzie się w otwartej, przyjaznej i zorientowanej biznesowo atmosferze.  Przewidujemy, że pierwsze targi przyniosą 120 wystawców i ponad 6000 odwiedzających.

BEAUTY FORUM Paryż

Targi BEAUTY FORUM na Węgrzech

25 targi BEAUTY FORUM Węgry, Budapeszt

5 - 6 listopada 2016

W listopadzie już po raz 25 zostaną zorganizowane targi BEAUTY FORUM 2015 WĘGRY. Około 150 firm z roku na rok bierze udział w targach, aby zaprezentować swoje produkty i zabiegi profesjonalistom z branży kosmetycznej. Oprócz kongresu kosmetycznego odbędzie się kongres podologiczny. Co roku dużą popularnością cieszą się mistrzostwa makijażu, nail design oraz mistrzostwa Tip-Box.

BEAUTY FORUM Węgry

Targi BEAUTY FORUM w Indiach

IFW EXPO - BODY LIFE INDIA

4-6 listopada 2016

BodyLIfe India Expo odbywa się po raz trzeci w szybko rozwijającym się mieście Bangalore

Z powodu rosnącej liczby entuzjastów fitnesu, Bangalore jest idealnym miejscem do organizacji BodyLife India Expo 2016. Targi skierowane są do społeczności biznesowej. Jest to doskonała okazja do wymiany kontaktów i poszerzenia wiedzy branżowej.

BEAUTY FORUM Indie

Targi BEAUTY FORUM w Grecji

 

Targi BEAUTY FORUM Grecja Zima, Ateny

5-7 Listopada 2016

Więcej informacji na: http://www.beautygreece.gr

Targi BEAUTY FORUM MACEDONIA Zima, Saloniki

3-5 Grudnia 2016

Więcej informacji na: http://www.beautygreece.gr/

 

Targi BEAUTY FORUM w Szwajcarii

4-5 marca 2017

W 2017 BEAUTY FORUM SWISS odbędzie się już po raz 23. Targi obejmują dziedziny kosmetyki, paznokci, pielęgnacji stóp, medycyny estetycznej, odnowy biologicznej i włosów. Oprócz seminariów i mistrzostw, będą organizowane liczne pokazy.

 

 

BEAUTY FORUM Szwajcaria

Targi BEAUTY FORUM na Słowacji

25. BEAUTY FORUM SŁOWACJA, Trenczyn

23-24 marca 2017

Po raz 24 targi BEAUTY FORUM SŁOWACJA zostały zorganizowana w 2016 roku. Podczas targów odbyły się mistrzostwa w kategorii Makijaż, Nail Design, Nailart, przedłużanie rzęs i body painting.

Wszystkie seminaria zawierały część teoretyczną i praktyczną. Koncentrowały się na tematach kosmetyków do regeneracji i odnowy biologicznej, manicure medycznego i pielęgnacji stóp.

BEAUTY FORUM Słowacja

Targi BEAUTY FORUM w Słowenii

23. BEAUTY FORUM Słowenia, Ljubljana

kwiecień 2017

Wydarzenie łączy profesjonalistów i miłośników kosmetyki, fryzjerstwa, estetyki, wellness i wszystkich innych związanych z branżą kosmetyczną w Słowenii i regionie.

Targi to świetna okazja dla wszystkich profesjonalistów do zdobycia nowych kontaktów biznesowych. 

Więcej informacji na: http://www.beauty-forum.ro/