Targi na świecie

Targi BEAUTY FORUM w Niemczech

32. BEAUTY FORUM Monachium

27 - 28 października 2018

Najstarsze z targów BEAUTY FORUM odbędą się w International Trade Fair w Monachium po raz 33. Jak zwykle teren targów zostanie podzielony na strefy wystawowe: odżywianie, aparatura i kosmetyki kolorowe, modelowanie i zdobienie paznokci, pedicure i podologia, Medical beauty i anti-aging, a także kosmetyki naturalne i Wellness & Spa.

BEAUTY FORUM MONACHIUM

 

 

 

9. BEAUTY FORUM Lipsk

18-19 maja 2019 

Ponad 400 wystawiających marek w 2018 roku - BEAUTY FORUM LEIPZIG prezentuje całą gamę produktów profesjonalnego przemysłu kosmetycznego. Udane kongresy i ekscytujące mistrzostwa przyczyniły się do najbardziej pozytywnych doświadczeń odwiedzających. Obszary tematyczne, praktyczne warsztaty, najwyższej klasy kongres i ekscytujące mistrzostwa tworzą oszałamiającą oprawę BEAUTY FORUM LIPSK 2019.

BEAUTY FORUM Leipzig

Targi BEAUTY FORUM w Grecji

BEAUTY FORUM Ateny

3 - 5 Listopad 2018

BEAUTY GREECE jest dobrze znana wśród kosmetyczek, jest jednym z najważniejszych targów kosmetycznych na rynku greckim. Targi odbywają się dwa razy w roku. Służą jako platforma dla branży kosmetycznej do prezentowania swoich produktów i umożliwia kosmetologom śledzenie najnowszych osiągnięć w branży kosmetycznej.

Targi BEAUTY FORUM we Francji

2. BEAUTY FORUM Paryż

07 - 08 października 2018

Z przyjemnością zorganizujemy drugą wystawę w najbardziej eleganckiej i urodą miastach - Paryżu. Jest to miejsce spotkań wszystkich profesjonalistów zajmujących się pięknem i zdrowiem. Nowe targi odbywają się w Palais des Congrès - Porte Maillot i skupią się odkrywaniu nowych i innowacyjnych produktów i usług oraz przyglądaniu się nowym trendom w branży - wszystko w otwartej, przyjaznej i zorientowanej na biznes atmosferze.

BEAUTY FORUM Paryż

Targi BEAUTY FORUM na Węgrzech

27. BEAUTY FORUM Budapeszt

26-27 października 2018

W listopadzie już po raz 27 zostaną zorganizowane targi BEAUTY FORUM 2018 WĘGRY. Około 150 firm z roku na rok bierze udział w targach, aby zaprezentować swoje produkty i zabiegi profesjonalistom z branży kosmetycznej. Oprócz kongresu kosmetycznego odbędzie się kongres podologiczny. Co roku dużą popularnością cieszą się mistrzostwa makijażu, nail design oraz mistrzostwa Tip-Box.

BEAUTY FORUM Węgry

Targi BEAUTY FORUM w Szwajcarii

BEAUTY FORUM Zurich

2 marca - 3 marca 2019 r

W 2019 roku BEAUTY FORUM SWISS odbędzie się już po raz 25. Targi kosmetyków obejmują dziedziny kosmetyków, pielęgnacji paznokci, pielęgnacji stóp, piękna medycznego, wellness i włosów. Oprócz seminariów i mistrzostw kraju zorganizowane zostaną liczne pokazy kosmetyczne i fryzjerskie.

 

 

BEAUTY FORUM Szwajcaria

Targi BEAUTY FORUM na Słowacji

25. BEAUTY FORUM Trenczyn

23-24 marca 2017

Po raz 25 targi BEAUTY FORUM SŁOWACJA zostały zorganizowana w 2017 roku. Ponad 200 marek kosmetycznych oferuje szeroki wybór produktów dla projektantów paznokci, manikiurzystów, wizażystów, fryzjerów i pedicure. W tym roku 75 wystawców ze Słowacji, Czech, Austrii, Polski i Węgier zaprezentowało swoje marki na łącznej powierzchni 4,825 metry kwadratowe.

BEAUTY FORUM Słowacja

Targi BEAUTY FORUM w Słowenii

24. BEAUTY FORUM Ljubljana

8 - 9 kwietnia 2019 

Profesjonaliści BEAUTY FORM ze wszystkich sektorów kosmetycznych, fryzjerskich, estetycznych, wellness i innych działań, pośród wielu wystawców będą mogli wybrać swoich dostawców sprzętu, materiałów i preparatów, będą cieszyć się wieloma profesjonalnymi wykładami, prezentacjami, innowacjami i warsztatami. 

BEAUTY FORUM Słowenia