Drogi Użytkowniku,

Jeśli chcesz pozostać z nami w kontakcie i otrzymywać materiały informujące o naszej działalności (np. otrzymać drogą pocztową ulotki dotyczące targów Hair Forum), wypełnij poniższy formularz.

Jestem

Informacje o Twojej działalności

Informacje kontaktowe

Jeśli chcesz być na bieżąco i otrzymywać od Health and Beauty Sp. z o.o. informacje na temat branży (nowości, wydarzenia, zaproszenia na targi/szkolenia, materiały edukacyjne) oraz informacje o charakterze marketingowym produktów i usług Naszych rekomendowanych partnerów, wybierz dogodne dla Ciebie formy ich doręczenia spośród wskazanych poniżej.

Masz prawo do wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Prawo to możesz wnieść za pomocą formularza – wycofaj zgodę w formie elektronicznej.

Administratorem podanych we wniosku danych osobowych jest Health and Beauty Media Sp. z o.o., 02-954 Warszawa, ul. Królowej Marysieńki 9/10. Wyznaczyliśmy Inspektora Ochrony Danych, z którym możesz się skontaktować drogą mailową: iod@health-and-beauty.com.pl. Podstawowym celem przetwarzania danych osobowych jest przekazywanie informacji na temat wydarzeń/nowości branżowych, materiałów edukacyjnych pocztą tradycyjną lub przekazanie tych informacji telefonicznie albo mailowo (np. newsletter). Podstawą przetwarzania danych osobowych jest Twoja zgoda na przetwarzanie we wskazanym celu danych w związku z rejestracją do bazy kontaktów.

Zapoznaj się z pełną treścią informacji o przetwarzaniu danych osobowych – obowiązek informacyjny.