Filozofia

Nasza wizja

Kompetencje, rozwój, innowacyjność oraz zrozumienie potrzeb branży to nasza dewiza. W ciągu zaledwie kilku lat grupa Health and Beauty stała się wiodącym w Europie wydawnictwem oraz organizatorem targów i kongresów z dziedziny kosmetyki profesjonalnej.

Dynamika naszego rozwoju jest możliwa dzięki dialogowi, który prowadzimy z branżą w każdym kraju, w którym jesteśmy obecni.


Strategia

Nasza wiodąca pozycja w Europie oraz w innych krajach na świecie jest możliwa dzięki:

  • opracowaniu i implementacji mediów oraz koncepcji dla wszystkich rynków, na których jesteśmy obecni.
  • naszemu międzynarodowemu charakterowi oraz doskonałej znajomości rynku oraz klientów, dla których jesteśmy profesjonalnym partnerem biznesowym.
  • wykwalifikowanemu zespołowi pracowników. Nasz team tworzą najwyższej klasy specjaliści o ponadprzeciętnych umiejętnościach.
  • kooperacji o międzynarodowym zasięgu na każdym polu działalności branży kosmetycznej
  • tworzeniu strategicznie uzasadnionych stowarzyszeń i spółek Joint-Ventures oraz naszej obecności w znaczących mediach oraz udziałowi w najważniejszych wydarzeniach branżowych zarówno w kraju, jak i za granicą.
  • Otwarciu naszej firmy na nowe możliwości jakie niesie ze sobą wejście na giełdę.


Wspieramy branże

Nasze magazyny, portale, targi i kongresy stanowią spójną całość. Wysoka jakość naszych produktów, obsługa klienta na najwyższym poziomie, kreatywność, wysokie standardy i ciągłe podążanie za trendami stale zjednują nam przychylność naszych klientów oraz przekonuje nowe firmy do podjęcia współpracy.

Dzięki zaangażowaniu i międzynarodowemu charakterowi firmy, oferujemy naszym partnerom możliwości rozwoju wykraczające poza granice danego kraju i wspieramy międzynarodową komunikację. Sukces klientów zawsze stoi w centrum naszego zainteresowania. Jesteśmy świadomi siły naszych mediów, dlatego zawsze staramy się prowadzić obiektywny dialog z podmiotami, które stanowią część tego rynku.

Stawiamy na budowę długoterminowych i trwałych relacji opartych na obopólnych korzyściach. Na tle konkurencyjnych podmiotów wyróżniamy się wysoką jakością świadczonych przez nas usług.


Nasza dewiza

Dążymy do tworzenia długoterminowych, trwałych partnerskich relacji, opartych na zasadzie WIN WIN.  Odrzucamy działania, które mimo zysku mogłyby zaszkodzić interesom naszych klientów i doprowadzić do zerwania relacji oraz zaufania.

Dlatego wśród naszych dewiz znajdują się takie jak:

  • Szczerość
  • Fairplay
  • Partnerstwo
  • Długoterminowe działanie


Styl zarządzania

Nasz styl zarządzania jest oparty na dialogu. Każdy z naszych pracowników to osobowość wyróżniająca się ponadprzeciętnymi umiejętnościami. Razem z całym zespołem ustalamy realne cele, do których wspólnymi siłami dążymy. Współpraca, wzajemna pomoc i wsparcie, komunikacja i praca zorientowana na wyniki pozwalają na stały rozwój firmy.  Stawiamy na doświadczenie, wiedzę i umiejętności całego zespołu, przy okazji wspierając zawsze kreatywność pracowników.  Kontrola nie stanowi celu samego w sobie, dzięki terminowej realizacji zadań i współpracy ciągle posuwamy się na przód.