O nas

Health and Beauty Group jest międzynarodową firmą medialną oferującą swoim czytelnikom, wystawcom i klientom ponad 30 profesjonalnych czasopism oraz targi branżowe w 14 krajach. Główna siedziba firmy znajduje się w Mediolanie we Włoszech.

Grupa Health and Beauty Media w 2018 roku zostało członkiem międzynarodowej grupy Cosmoprof.

Nasze kompetencje a także wiara w kluczową rolę partnerstwa w relacjach biznesowych z klientami, pozwoliły nam zająć wiodące miejsce na rynku mediów i targów branżowych w całej Europie.

Otwieramy nowe rynki dla naszych klientów, rozwijamy się razem z nimi, dzięki czemu utrzymujemy dynamikę zmian i wzmacniamy pozycję lidera.

Stworzyliśmy centra kompetencji dla różnych segmentów rynku (kosmetyka, fryzjerstwo, opalanie itp.) i skupiamy się na redakcyjnym i rynkowym know-how. Gwarantujemy działania reklamowe na najwyższym poziomie  - oferujemy klientom wymierne korzyści i satysfakcjonujące rozwiązania.

Dzięki grupie BolognaFiere format Cosmoprof dociera do całego świata. W raz z wydarzeniami w Bolonii, Las Vegasm Bombaju i Hongkongu grupa uczestniczy jako międzynarodowy agent sprzedaży wydarzeń poświęconych światu urody na strategicznych rynkach. W 2019 r. platforma Cosmoprof w Ameryce Południowej wzmocni swój wpływ dzięki współpracy z Beauty Fair - Feira Internacional De Beleza Professional, wydarzeniu w Sao Paulo w Brazylii dla lokalnych specjalistów i dystrybutorów.

Zapraszamy do nawiązania kontaktu!