Beauty

BEAUTY FORUM

Miesięcznik dla profesjonalistów branży kosmetycznej

Magazyn koncentruje się na zagadnieniach związanych z szeroko pojętą kosmetyką profesjonalną. Publikacje artykuły merytoryczne stanowiące kompendium wiedzy dla kosmetologów i właścicieli salonów kosmetycznych.

Pozwala śledzić najświeższe nowości i trendy z zakresu kosmetyki kolorowej, aparaturowej i białej, jak także dermatologii,  medical beauty, kosmetyki naturalnej, wellness & spa, pielęgnacji paznokci, dłoni i stóp.

W każdym wydaniu czytelnicy znajdą także materiały poświęcone zagadnieniom biznesowym – marketing, psychologia biznesu, sztuka samorozwoju.

Informacje o wydarzeniach i relacje z imprez pozwalają czytelnikom być na bieżąco w tej prężnie rozwijającej się branży.

Magazyn ukazuje się w następujących krajach:

nails

Portal BEAUTY FORUM NAIL

Portal BEAUTY FORUM NAIL to kompendium wiedzy oraz źródło inspiracji każdej stylistki paznokci. Obszerny dział Wiedza & Co zawiera merytoryczne, wartościowe artykuły, dotyczące techniki pracy i pielęgnacji dłoni i paznokci, jak także wiele kreatywnych zdobień z instrukcją krok po kroku. Regularnie publikowane nowości oraz wydarzenia branżowe pozwalają Użytkownikom być zawsze na bieżąco. Serce portalu stanowią Galerie Zdobień oraz regularnie organizowane konkursy na najlepszą stylizację paznokci.

Portal BEAUTY FORUM NAIL

BEAUTY FORUM Nail & Style

BEAUTY FORUM Nail & Style to wiodący tytuł o światowej renomie, skierowany do stylistów paznokci.

Łączy w sobie zachodnie trendy z artystycznym duchem Europy i tym samym stanowi niezastąpione narzędzie biznesowe.

Magazyn ukazuje się w następujących krajach:

MY BEAUTY BUSINESS

Magazyn MY BEAUTY BUSINESS prezentuje przede wszystkim wiedzę z zakresu marketingu i przedsiębiorczości, a także w czytelny sposób przedstawia praktyczne rady dotyczące prowadzenia salonów kosmetycznych/spa. Dodatkowo, wiodący producenci opisują innowacyjne koncepcje marketingowe, udzielają wskazówek i porad biznesowych.

 

 

 

medical BEAUTY FORUM

medical BEAUTY FORUM to publikacja stanowiąca pomost między medycyną estetyczną a kosmetyką profesjonalną. Każde wydanie koncentruje się na określonym zagadnieniu, które stanowi nieocenioną pomoc dla lekarzy specjalizujących się w medycynie estetycznej oraz dla kosmetyczek i kosmetologów ściśle współpracujących z chirurgami plastycznymi i specjalistami medycyny estetycznej.