Targi i kongresy

SUKCES…

…każdej edycji naszych targów, umacnia nas w przekonaniu, że warto było walczyć o pozycję lidera na rynku.

Dziś z radością obserwujemy, że profesjonalnie zorganizowane imprezy wystawiennicze mogą dać nowe impulsy dla całej branży. Targi są odzwierciedleniem rozwoju gałęzi przemysłu, jak również siłą napędową, dlatego stale zyskują na znaczeniu dla gospodarki jako całości.

Targi organizowane przez Health and Beauty Media to jakość, bezpieczeństwo i kompetencje wiodącej marki organizującej najlepsze imprezy targowe na całym świecie. Nasze usługi i filozofia są w pełni dostosowane do potrzeb uczestników targów. Obsługa na najwyższym poziomie oraz stałe inwestycje dają naszym zwiedzającym możliwość skoncentrowania się na oferowanych produktach i usługach, a wystawcom na swoich klientach.

Targi kosmetyczne i fryzjerskie stały się dla profesjonalistów z branży kosmetycznej niezbędnym elementem rozwoju. Dziś, bardziej niż kiedykolwiek, muszą śledzić zmiany trendów rynkowych. Dotyczy to również szkoleń i edukacji. My rozumiemy wymogi dzisiejszych czasów: dostęp do specjalistycznej wiedzy staje się kluczem do przewagi nad konkurencją. Jednak organizowane przez nas targi to coś więcej niż zwykła impreza wystawiennicza: to profesjonalne platformy mające na celu rozwój branży kosmetycznej i fryzjerskiej.

Kongresy, pokazy i sympozja stanowią nieodłączną część targów BEAUTY FORUM oraz BEAUTY FORUM & HAIR i oferują profesjonalistom z branży kosmetycznej i fryzjerskiej szeroki wachlarz możliwości, począwszy od seminariów, pokazów z pogranicza fryzjerstwa i sztuki po praktyczne warsztaty.

International Business Forum (IBF) oferuje firmom możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych w krajach partnerskich. Dokładamy starań, by wszystkie zainteresowane importem i eksportem spółki handlowe były obecne na naszych imprezach wystawienniczych. 

Krajowe i międzynarodowe mistrzostwa z zakresu stylizacji i zdobienia paznokci, przedłużania rzęs, makijażu permanentnego, facepaintingu oraz szeroko rozumianego fryzjerstwa są jasnymi punktami stanowiącymi ważny element targów i doskonale uzupełniają program naszym wydarzeń branżowych. Krajowe mistrzostwa odbywają się według ogólnych zasad i reguł, a zatem gwarantują wysoki poziom.

Orientacja na przyszłość i innowacyjność, profesjonalizm, know-how, uczciwość i wszechstronne doradztwo w duchu partnerstwa to priorytety holdingu. Są one podstawą naszych działań, a tym samym tworzą solidną podstawę do kompleksowego wsparcia rynku. Zmotywowany, profesjonalny zaangażowany zespół sprawia, że udaje nam się realizować nasze cele.