Targi na świecie

Targi BEAUTY FORUM w Niemczech

BEAUTY FORUM Monachium

30-31 października 2021

Najstarsze z targów BEAUTY FORUM odbędą się w International Trade Fair w Monachium po raz 35. Jak zwykle teren targów zostanie podzielony na strefy wystawowe: odżywianie, aparatura i kosmetyki kolorowe, modelowanie i zdobienie paznokci, pedicure i podologia, Medical beauty i anti-aging, a także kosmetyki naturalne i Wellness & Spa.

BEAUTY FORUM Monachium

 

BEAUTY FORUM Lipsk

Ponad 400 wystawiających marek w 2019 roku - BEAUTY FORUM LEIPZIG prezentuje całą gamę produktów profesjonalnego przemysłu kosmetycznego. Udane kongresy i ekscytujące mistrzostwa przyczyniły się do najbardziej pozytywnych doświadczeń odwiedzających. Obszary tematyczne, praktyczne warsztaty, najwyższej klasy kongres i ekscytujące mistrzostwa tworzą oszałamiającą oprawę BEAUTY FORUM LIPSK 2020.

BEAUTY FORUM Lipsk

Targi BEAUTY FORUM w Grecji

BEAUTY FORUM Ateny

BEAUTY GREECE jest dobrze znana wśród kosmetyczek, jest jednym z najważniejszych targów kosmetycznych na rynku greckim. Targi odbywają się dwa razy w roku. Służą jako platforma dla branży kosmetycznej do prezentowania swoich produktów i umożliwia kosmetologom śledzenie najnowszych osiągnięć w branży kosmetycznej.

Targi BEAUTY FORUM w Czechach

BEAUTY FORUM Prauge

Beauty Forum to największa europejska sieć profesjonalnych targów kosmetycznych z ponad 30-letnią historią. Możesz spodziewać się wyjątkowego profesjonalnego wydarzenia. Staramy się rozwijać przemysł kosmetyczny i nową ofertę marek dla Czech. Jeśli prowadzisz działalność w branży kosmetycznej, nie możesz przegapić tej okazji, ponieważ każdy z kosmetycznego świata będzie na Beauty Forum Prague.

BEAUTY FORUM Czechy

Targi BEAUTY FORUM we Francji

BEAUTY FORUM Paryż

Z przyjemnością zorganizujemy drugą wystawę w najbardziej eleganckiej i urodą miastach - Paryżu. Jest to miejsce spotkań wszystkich profesjonalistów zajmujących się pięknem i zdrowiem. Nowe targi odbywają się w Palais des Congrès - Porte Maillot i skupią się odkrywaniu nowych i innowacyjnych produktów i usług oraz przyglądaniu się nowym trendom w branży - wszystko w otwartej, przyjaznej i zorientowanej na biznes atmosferze.

BEAUTY FORUM Paryż

Targi BEAUTY FORUM na Węgrzech

BEAUTY FORUM Budapeszt

5-6 listopada 2021

W listopadzie już po raz 29 zostaną zorganizowane targi BEAUTY FORUM WĘGRY. Około 150 firm z roku na rok bierze udział w targach, aby zaprezentować swoje produkty i zabiegi profesjonalistom z branży kosmetycznej. Oprócz kongresu kosmetycznego odbędzie się kongres podologiczny. Co roku dużą popularnością cieszą się mistrzostwa makijażu, nail design oraz mistrzostwa Tip-Box.

BEAUTY FORUM Węgry

Targi BEAUTY FORUM w Rumunii

BEAUTY FORUM Cluj

22-28 marca 2021

Beauty Forum Romania to międzynarodowe targi kosmetyczne, które odbywają się raz w roku w Klużu-Napoce. Główne tematy to kosmetyki, pielęgnacja stóp, paznokci i włosów. Beauty Forum Romania odbywa się co roku, już po raz 22 w marcu 2020 r. w Klużu-Napoce.

 

BEAUTY FORUM Rumunia

Targi BEAUTY FORUM w Szwajcarii

BEAUTY FORUM Zurich

25-26 września 2021

W 2021 roku BEAUTY FORUM SWISS odbędzie się już po raz 27. Targi kosmetyków obejmują dziedziny kosmetyków, pielęgnacji paznokci, pielęgnacji stóp, piękna medycznego, wellness i włosów. Oprócz seminariów i mistrzostw kraju zorganizowane zostaną liczne pokazy kosmetyczne i fryzjerskie.

BEAUTY FORUM Szwajcaria

Targi BEAUTY FORUM na Słowacji

BEAUTY FORUM Trenczyn

26-27 marca 2021

28 edycja targów BEAUTY FORUM SŁOWACJA. Ponad 200 marek kosmetycznych oferuje szeroki wybór produktów dla projektantów paznokci, manikiurzystów, wizażystów, fryzjerów i pedicure. W tym roku 75 wystawców ze Słowacji, Czech, Austrii, Polski i Węgier zaprezentowało swoje marki na łącznej powierzchni 4,825 metry kwadratowe.

BEAUTY FORUM Słowacja

Targi BEAUTY FORUM w Słowenii

BEAUTY FORUM Ljubljana

26-27 marca 2021

Profesjonaliści BEAUTY FORM ze wszystkich sektorów kosmetycznych, fryzjerskich, estetycznych, wellness i innych działań, pośród wielu wystawców będą mogli wybrać swoich dostawców sprzętu, materiałów i preparatów, będą cieszyć się wieloma profesjonalnymi wykładami, prezentacjami, innowacjami i warsztatami. 

BEAUTY FORUM Słowenia