Targi na świecie

Targi BEAUTY FORUM w Niemczech

BEAUTY FORUM Monachium

Najstarsze z targów BEAUTY FORUM odbędą się w International Trade Fair w Monachium po raz 35. Jak zwykle teren targów zostanie podzielony na strefy wystawowe: odżywianie, aparatura i kosmetyki kolorowe, modelowanie i zdobienie paznokci, pedicure i podologia, Medical beauty i anti-aging, a także kosmetyki naturalne i Wellness & Spa.

BEAUTY FORUM Monachium

 

BEAUTY FORUM Lipsk

Ponad 400 wystawiających marek w 2019 roku - BEAUTY FORUM LEIPZIG prezentuje całą gamę produktów profesjonalnego przemysłu kosmetycznego. Udane kongresy i ekscytujące mistrzostwa przyczyniły się do najbardziej pozytywnych doświadczeń odwiedzających. Obszary tematyczne, praktyczne warsztaty, najwyższej klasy kongres i ekscytujące mistrzostwa tworzą oszałamiającą oprawę BEAUTY FORUM LIPSK 2020.

BEAUTY FORUM Lipsk

Targi BEAUTY FORUM w Grecji

BEAUTY FORUM Ateny

BEAUTY GREECE jest dobrze znana wśród kosmetyczek, jest jednym z najważniejszych targów kosmetycznych na rynku greckim. Targi odbywają się dwa razy w roku. Służą jako platforma dla branży kosmetycznej do prezentowania swoich produktów i umożliwia kosmetologom śledzenie najnowszych osiągnięć w branży kosmetycznej.

Targi BEAUTY FORUM w Czechach

BEAUTY FORUM Prauge

Beauty Forum to największa europejska sieć profesjonalnych targów kosmetycznych z ponad 30-letnią historią. Możesz spodziewać się wyjątkowego profesjonalnego wydarzenia. Staramy się rozwijać przemysł kosmetyczny i nową ofertę marek dla Czech. Jeśli prowadzisz działalność w branży kosmetycznej, nie możesz przegapić tej okazji, ponieważ każdy z kosmetycznego świata będzie na Beauty Forum Prague.

BEAUTY FORUM Czechy

Targi BEAUTY FORUM we Francji

BEAUTY FORUM Paryż

Z przyjemnością zorganizujemy drugą wystawę w najbardziej eleganckiej i urodą miastach - Paryżu. Jest to miejsce spotkań wszystkich profesjonalistów zajmujących się pięknem i zdrowiem. Nowe targi odbywają się w Palais des Congrès - Porte Maillot i skupią się odkrywaniu nowych i innowacyjnych produktów i usług oraz przyglądaniu się nowym trendom w branży - wszystko w otwartej, przyjaznej i zorientowanej na biznes atmosferze.

BEAUTY FORUM Paryż

Targi BEAUTY FORUM na Węgrzech

BEAUTY FORUM Budapeszt

W listopadzie już po raz 29 zostaną zorganizowane targi BEAUTY FORUM WĘGRY. Około 150 firm z roku na rok bierze udział w targach, aby zaprezentować swoje produkty i zabiegi profesjonalistom z branży kosmetycznej. Oprócz kongresu kosmetycznego odbędzie się kongres podologiczny. Co roku dużą popularnością cieszą się mistrzostwa makijażu, nail design oraz mistrzostwa Tip-Box.

BEAUTY FORUM Węgry

Targi BEAUTY FORUM w Rumunii

BEAUTY FORUM Cluj

Beauty Forum Romania to międzynarodowe targi kosmetyczne, które odbywają się raz w roku w Klużu-Napoce. Główne tematy to kosmetyki, pielęgnacja stóp, paznokci i włosów. Beauty Forum Romania odbywa się co roku, już po raz 22 w marcu 2020 r. w Klużu-Napoce.

 

BEAUTY FORUM Rumunia

Targi BEAUTY FORUM w Szwajcarii

BEAUTY FORUM Zurich

W 2021 roku BEAUTY FORUM SWISS odbędzie się już po raz 27. Targi kosmetyków obejmują dziedziny kosmetyków, pielęgnacji paznokci, pielęgnacji stóp, piękna medycznego, wellness i włosów. Oprócz seminariów i mistrzostw kraju zorganizowane zostaną liczne pokazy kosmetyczne i fryzjerskie.

BEAUTY FORUM Szwajcaria

Targi BEAUTY FORUM na Słowacji

BEAUTY FORUM Trenczyn

28 edycja targów BEAUTY FORUM SŁOWACJA. Ponad 200 marek kosmetycznych oferuje szeroki wybór produktów dla projektantów paznokci, manikiurzystów, wizażystów, fryzjerów i pedicure. W tym roku 75 wystawców ze Słowacji, Czech, Austrii, Polski i Węgier zaprezentowało swoje marki na łącznej powierzchni 4,825 metry kwadratowe.

BEAUTY FORUM Słowacja

Targi BEAUTY FORUM w Słowenii

BEAUTY FORUM Ljubljana

Profesjonaliści BEAUTY FORM ze wszystkich sektorów kosmetycznych, fryzjerskich, estetycznych, wellness i innych działań, pośród wielu wystawców będą mogli wybrać swoich dostawców sprzętu, materiałów i preparatów, będą cieszyć się wieloma profesjonalnymi wykładami, prezentacjami, innowacjami i warsztatami. 

BEAUTY FORUM Słowenia