Targi w Polsce

BEAUTY FORUM Warszawa by Cosmoprof | Najważniejsza impreza dla profesjonalistów z branży kosmetycznej w Polsce, organizowana cyklicznie od 1997 roku. Jest to wydarzenie o charakterze biznesowym i edukacyjnym skierowane do wszystkich osób związanych zawodowo z kosmetyką. To tu, podczas każdej edycji, wiodące na polskim i międzynarodowym rynku firmy kosmetyczne prezentują swoje najnowsze trendy, produkty i zabiegi. 

NASTĘPNA EDYCJA: 15-16.05.2021 r.

Przejdź do strony targów

BEAUTY FORUM Warszawa by Cosmoprof | Edycja jesienna otwiera sezon jesienno-zimowy. Jest to wydarzenie o charakterze biznesowym i edukacyjnym skierowane do wszystkich osób związanych zawodowo z kosmetyką. To tu, podczas każdej edycji, wiodące na polskim i międzynarodowym rynku firmy kosmetyczne prezentują swoje najnowsze trendy, produkty i zabiegi. 

 

NASTĘPNA EDYCJA: 25-26.09.2021 r.

Przejdź do strony targów

ON HAIR Warsaw by Cosmoprof | Oprócz powierzchni wystawienniczej, na której swoją ofertę prezentują firmy i marki branży fryzjerskiej, pojawia się także Scena Główna, gdzie przez cały targowy weekend mają miejsce niebagatelne pokazy a także finały mistrzostw. Głodnych wiedzy zapraszamy na widownię sceny umiejscowionej na hali wystawienniczej, gdzie przez dwa dni targowe największe autorytety branży dzielą się swoją wiedzą w ramach Sceny Kongresowej. 

NASTĘPNA EDYCJA: 2021 r.

Przejdź do strony targów